درباره فیلمنو

فیلمنو

تماشای آنلاین و کاملا رایگان فیلم و سریال

هارد شما اینجاست!

 

VOD مخفف Video On Demand است که به‌ فارسی همان ویدئوی درخواستی می‌شود. عملکرد VODها تشابه زیادی به آن برنامه دوست‌داشتنی «آنچه شما خواسته‌اید» دارد با این تفاوت که آنچه مخاطب به‌دنبال آن است در یک فضای تعاملی با اختیارات بسیار بالا در دسترس قرار گرفته است، به همین دلیل VODها یکی از محبوب‌ترین سایت‌های اینترنتی به‌شمار می‌روند. سایت‌هایی که چند سالی است با توسعه زیرساخت‌های اینترنت در ایران و بالارفتن سرعت دسترسی به اینترنت، جای خود را میان سایت‌های محبوب ایرانی نیز باز کرده‌اند. در این سیستم با استفاده از دستگاه‌های هوشمند، مخاطبان در منازل و دفاتر خود دارای گیرنده‌های تعاملی می‌شوند و می‌توانند از طریق فرم‌هایی همچون تلویزیون، گوشی‌های موبایل، تبلت و کامپیوتر فیلم‌ها، سریال‌ها و عکس‌های مختلف را تماشا کند. این آثار در این سیستم در طبقه‌بندی‌های مختلف از کودک تا بزرگسال و با موضوع‌بندی‌هایی همچون خانوادگی، تاریخی، جنگی، مستند و … طبقه‌بندی می‌شود. همچنین در این سیستم آثاری با محتوای آموزشی، مذهبی، تفریحی و سرگرمی وجود دارد.  علاوه بر فیلم‌ها و سریال‌های مختلف، بخش های متنوع و جالبی مانند موسیقی، بیوگرافی، کلیپ و … در این سایت ها وجود دارند.

در حال حاضر تمامی سایت های تماشای آنلاین فیلم و سریال یا همان وی‌.او.دی ها که در ایران شروع به فعالیت کرده‌اند، بصورت اشتراکی و شارژ پنل کاربری فعالیت می‌کنند. به این صورت که مخاطب در ازای پرداخت هزینه ای، دسترسی کامل به آرشیو سایت را دریافت خواهد کرد. چنانچه مخاطب هزینه ای پرداخت نکرده باشد، دسترسی به مطالب خاص و اصولاً تمامی محتوای سایت رو نداشته و نمی‌تواند استفاده خاصی از این بستر آنلاین ببرد. در همین راستا به این فکر افتادیم تا برای صرفه جویی در هزینه های یک شخص یا یک خانواده سرویس تماشای آنلاینی را راه اندازی کنیم که فعالیت های آن کاملاً رایگان باشد و مخاطب بدون پرداخت کوچکترین هزینه ای از این سایت نهایت استفاده را برده و لذت ببرد. همچنین بسیاری از مردم به دنبال یک سرویس رایگان بوده و تمایل زیادی به پرداخت هزینه‌های اضافی و سنگین ندارند.

فیلمنو با هدف ارائه خدمات رایگان شکل گرفت و سرویسی برای تماشای آنلاین فیلم، سریال، انیمیشن، انیمه، مستند، فیلم کوتاه و بسیاری از موارد دیگر است. شما با استفاده از این سرویس نیاز به تشکیل آرشیو با حجم زیاد ندارید و در اصل هارد شما اینجاست! در فیلمنو! چرا که در هر لحظه و در هر مکان که باشید به هزاران فیلم و سریال دسترسی دارید.

علاوه بر این، هدف فیلمنو تبدیل شدن به مرجعی بزرگ، کامل و رایگان برای فیلمبازان و تمامی مردمان عزیز ایران زمین است. مرجعی که با استفاده از آن علاوه بر سرگرمی، می توانید اطلاعات و دانش خود را در زمینه سینما و تلویزیون بالا ببرید.

رسانه فیلمنو هم به صورت کاملاً قانونی فعالیت می‌کند و هم بستری مناسب متناسب با فرهنگ خانواده‌های ایرانی و تماشای آنلاین در کنار یکدیگر است. همچنین حقوق ناشران و تهیه کننده‌گان عزیز کشورمان نیز رعایت می شود، پس فیلمنو می تواند جایگزینی مناسب برای تمامی سایت‌ها، شبکه‌ها، اپلیکیشن‌ها و سرویس های غیرقانونی و غیر اخلاقی باشد.

 

امیداریم از این سرویس به خوبی استفاده کنید و لذت ببرید!