درباره ما

آرشیو شما اینجاست! در فیلمنو!

فیلمنو اولین سرویس تماشای آنلاین و رایگان فیلم و سریال در ایران است که کار خود را از سال ۱۳۹۶ با وجود چالش های بسیار آغاز کرد و همواره با وجود موانع بی شمار، علاقه بسیار زیادی دارد تا خدمتی به مردم شریف و عزیز ایران کند.

فیلمنو با هدف ارائه خدمات رایگان شکل گرفت و سرویسی برای تماشای آنلاین فیلم، سریال، انیمیشن، انیمه، مستند، فیلم کوتاه و بسیاری از موارد دیگر است. شما با استفاده از این سرویس نیاز به تشکیل آرشیو با حجم زیاد ندارید و در اصل هارد شما اینجاست! در فیلمنو! چرا که در هر لحظه و در هر مکان که باشید به هزاران فیلم و سریال دسترسی دارید.

علاوه بر این، هدف فیلمنو تبدیل شدن به مرجعی بزرگ، کامل و رایگان برای فیلمبازان و تمامی مردمان عزیز ایران زمین است. مرجعی که با استفاده از آن علاوه بر سرگرمی، می توانید اطلاعات و دانش خود را در زمینه سینما و تلویزیون بالا ببرید.

همواره تلاش ما برای رایگان بودن و رایگان فعالت کردن برای مخاطبان این رسانه پابرجاست اما در حال حاضر پلن اشتراکی نیز در کنار رایگان بودن فیلمنو، به آن افزوده شده است. کاربرانی که اشتراک ماهانه خریداری می کنند، می توانید دسترسی بیشتر به سرویس و خدمات آن داشته باشد همچنین ناگفته نماند که ترافیک مصرفی برای تمامی کاربران با هر اپراتوری نیم بها(داخلی) می باشد چه برای کاربرانی که اشتراک خریداری کرده اند و چه برای کاربرانی که رایگان از سرویس استفاده می کنند، ترافیک مصرفی اینترنت نیم بها و داخلی محاسبه می شود.

ترافیک نیم بها، سیستم مخصوص فیلمنو برای کاهش حجم و بهینه کردن ویدیوها با نهایت کیفیت، اشتراک بسیار ارزان ماهانه و همینطور خدمات بیشتر فیلمنو باعث شده تا هزینه های شما برای تماشای آنلاین فیلم و سریال به شدت کاهش پیدا کند و با این روش صرفه جویی چشمگیری در هزینه های شما شود.

فیلمنو هم به صورت کاملاً قانونی فعالیت می‌کند و هم بستری مناسب متناسب با فرهنگ خانواده‌های ایرانی و تماشای آنلاین در کنار یکدیگر است. همچنین حقوق ناشران و تهیه کننده‌گان عزیز کشورمان نیز رعایت می شود، پس فیلمنو می تواند جایگزینی مناسب برای تمامی سایت‌ها، شبکه‌ها، اپلیکیشن‌ها و سرویس های غیرقانونی و غیر اخلاقی باشد.

حمایت روز افزون شما از ما باعث پیشرفت های این سرویس خواهد شدو ما نیز بی وقفه در تلاش هستیم تا بهترین ها را برای شما آماده کنیم و همیشه در حال خدمت رسانی به شما عزیزان باشیم.

در حال حاضر فقط فیلم ها و سریال های روز دنیا در فیلمنو قرار می گیرند.

امیداریم از این سرویس به خوبی استفاده کنید و لذت ببرید!