بخش راهنما

راهنمای جامع استفاده از سرویس فیلمنو
عضویت / ورود / خرید اشتراک

برای استفاده از سرویس فیلمنو و تماشای آنلاین فیلم و سریال یا دانلود آن ها با ترافیک نیم بها اول باید در فیلمنو عضو شوید یا اگر قبلا عضو شده اید و حساب کاربری دارید، وارد حساب کاربری خود شود، بدون عضویت و یا ورود به حساب کاربری، امکان استفاده از فیلمنو فراهم نیست.

پس از عضویت و یا ورود به حساب کاربری، پلن رایگان به صورت خودکار برای شما فعال می شود. پلن رایگان به این معناست که شما می توانید بدون پرداخت کوچکترین هزینه ای با ترافیک نیم بها (داخلی) از فیلمنو استفاده کنید و لذت ببرید!

در صورتی که مایل باشید تا از امکانات بیشتر و خدمات حرفه ای تر نظیر دسترسی به دانلود، دسترسی به کیفیت های بیشتر ویدیوها هنگام تماشای آنلاین و دسترسی های دیگر استفاده کنید، می توانید با خرید اشتراک از پلن اشتراکی فیلمنو استفاده کنید.

تفاوت های پلن رایگان و پلن اشتراکی به صورت کامل بعد از عضویت و یا ورود به حساب کاربری نمایش داده شده است.

اگر مایل بودید تا اشتراک خریداری کنید ( تا از پلن اشتراکی استفاده کنید ) بعد از انتخاب پلن اشتراکی، در صورت داشتن کد تخفیف یا هدیه داشتید، وارد کنید و بعد از آن روی گزینه «پرداخت نهایی» کلیک کنید تا وارد درگاه پرداخت شوید، بعد از پرداخت به سایت فیلمنو بر می گردید و اشتراک برای شما فعال می گردد.

ترافیک مصرفی اینترنت نیز چه در پلن رایگان و چه در پلن اشتراکی، نیم بها (داخلی) محاسبه می شود.

تمامی فیلم ها و یا سریال ها برای دانلود قرار نمی گیرند، اما تمامی آن ها دارای تماشای آنلاین هستند.

در حال حاضر فیلم ها و سریال های ایرانی چه در پلن رایگان و چه در پلن اشتراکی در فیلمنو قرار نمی گیرند.

درخواست فیلم و سریال

درخواست فیلم و سریال برای تماشای آنلاین، دانلود و یا درخواست موارد بیشتر که نیاز دارید تا روی سرویس فیلمنو قرار بگیرند، برای پلن اشتراکی فعال می باشد. در صورتی که اشتراک خریداری کردید، در منو، با کلیک بر روی گزینه «درخواست فیلم و سریال» می توانید درخواست مورد نظر خود را ثبت کنید تا آن را بررسی و در صورت امکان روی سرویس فیلمنو قرار دهیم.

جستجوی ساده / جستجوی پیشرفته

اگر دنیال فیلم و یا سریال هستید می توانید با جستجو در فیلمنو، فیلم و یا سریال مورد نظر خود را پیدا کنید. برای این منظور در منو، بر روی آیکون ذره بین کلیک کنید و نام «انگلیسی» فیلم و یا سریال مورد نظر را وارد کنید. دقت کنید نام وارد شده به انگلیسی باشد، در غیر این صورت نتیجه ای یافت نمی شود.

برای جستجوی پیشرفته نیز کافی است تا بر وقتی روی ذره بین کلیک کردید، بر روی گزینه «فیلتر» کلیک کنید تا منویی زیر جستجو ظاهر شود. فیلد های مورد نظر را تغییر دهید و بعد جستجو کنید.

فیلمنو کودک / قفل کودک

فیلمنو کودک سرویسی جدید از فیلمنو می باشد که به تازگی افتتاح و رونمایی شده است. این سرویس مخصوص کودکان و نوجوانان عزیز می باشد و دارای محتوایی متناسب با رده های سنی آن هاست که می توانند با ورود به این بخش از محتواها که شامل کالکشن و انیمیشن و سریال ها می باشد، با ترافیک نیم بها استفاده کنند و لذت ببرند.

قفل کودک نیز بدین منظور طراحی شده است تا والدین بتوانند محتواهایی که فرزند دلبندشان از آن ها استفاده می کنند را به راحتی مدیریت کنند. برای فعالسازی قفل کودک، والدین می بایست به حساب کاربری خود در سایت اصلی فیلمنو مراجعه کنند و گزینه قفل کودک را انتخاب کنند. بعد از انتخاب، رده های سنی ظاهر می شود و می توانند روی رده سنی مورد نظر کلیک کنند تا کد تایید به شماره همراه ارسال شود، بعد از وارد کردن کد تایید قفل کودک فعال می شود.

راهنمای کامل و دقیق پلیر (پخش کننده ویدیو)

* راهنماهایی که در زیر برای پخش کننده می بینید، مخصوص کسانی است که اشتراک خریداری کرده اند.

راهنمای پلیر (پخش کننده ویدیو) - شماره ۱
راهنمای پلیر (پخش کننده ویدیو) - شماره ۲
راهنمای پلیر (پخش کننده ویدیو) - شماره ۳
راهنمای پلیر (پخش کننده ویدیو) - شماره ۴
راهنمای پلیر (پخش کننده ویدیو) - شماره ۵
راهنمای کیفیت های پخش ویدیو
کیفیت 4K

مناسب برای تماشا در تلویزیون ها و مانیتورهای مخصوص

کیفیت 1080

مناسب برای تماشا در تلویزیون و لپ تاپ

کیفیت 720

مناسب برای تماشا در لپ تاپ و تبلت

کیفیت 480

مناسب برای تماشا در تبلت و موبایل

کیفیت 360

مناسب برای تماشا در تبلت و موبایل

کیفیت 240

مناسب برای تماشا فقط در موبایل

کیفیت 144

مناسب برای تماشا فقط در موبایل