شرایط استفاده از سرویس

شرایط استفاده از سرویس فیلمنو

۱ - فیلمنو دارای مجوز از مراکز مربوطه می باشد و فعالیت فیلمنو تماماً بر اساس قوانین جمهوری اسلامی ایران و همینطور فرهنگ خانواده های ایرانی می باشد.

۲ - دستورالعمل های ارسالی از سازمان های مربوطه نظیر ساماندهی و ساترا، در سریعترین زمان ممکن اجرا خواهند شد.

۳ - رعایت قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران برای فیلمنو بسیار مهم و حائز اهمیت است، شما نیز با رعایت قوانین مربوطه به ما کمک کنید.

۴ - اگر ابهاماتی در استفاده از سرویس دارید، قبل از عضوبت با ما در میان بگذارید در غیر این صورت پس از عضویت و استفاده از سرویس، فیلمنو هیچگونه مسئولیتی را در قبال مشکلات پیش آمده نظیر اتمام ترافیک شما قبول نخواهد کرد

۵ - خواهشمندیم که تماشای آنلاین و رایگان رو با تماشای آنلاین با ترافیک مصرفی رایگان اشتباه نگیرید. تماشای آنلاین و رایگان به این معناست که نیاز به پرداخت اشتراک برای استفاده نیست و شما می توانید به صورت رایگان از فیلمنو استفاده کنید.

۶ - ترافیک مصرفی برای همه اپراتورها و تمامی شرکت های ارائه دهنده اینترنت، نیم بها (داخلی) محاسبه می شود، اگر چنانچه هنگام تماشای آنلاین، دانلود و یا استفاده از سایت پروکسی یا VPN روشن باشد، ترافیک تمام بها محاسبه شده و مسئولیت آن بر عهده خود کاربر می باشد.

۷ - قبل از شروع تماشای آنلاین فیلم ها و سریال ها و محتواهای دیگر، به رده سنی آن ها دقت کنید.

۸ - فیلم ها و سریال های ایرانی به دلیل رعایت حقوق ناشران آن ها، در سایت قرار نمیگیرند، از درخواست آن ها خودداری کنید.

۹ - لطفاً در هنگام ارتباط با پشتیبانی و ارتباط با فیلمنو، از هرگونه توهین و اهانت خودداری کنید، در غیر این صورت مسئولیت عواقبی نظر حذف حساب کاربری بر عهده کاربر می باشد.

۱۰ - کاربران در هنگام استفاده از سرویس فیلمنو، موظف به رعایت قوانین، حریم خصوصی و موارد شرایط استفاده از سرویس هستند در غیر این صورت مسئولیت تمامی مشکلات احتمالی به وجود آمده، بر عهده خود کاربر می باشد.

۱۱ - در صورتی که هنگام تماشای آنلاین فیلم و سریال یا دانلود آن ها، فیلترشکن یا پروکسی شما روشن باشد ترافیک مصرفی تمام بها محاسبه خواهد شد.

۱۲ - کاربران در هر لحظه می توانند حساب کاربری خود را به صورت کامل از فیلمنو حذف کنند، این عمل غیر قابل برگشت می باشد و اگر اشتراکی نیز خریداری کرده باشید، از بین می رود.

۱۳ - استفاده اشتراکی از حساب کاربری توسط چند نفر غیرقانونی می باشد و در صورت مشاهده حساب کاربری شخص بدون اخطار قبلی مسدود خواهد شد و اشتراک نیز از دست خواهد رفت.

۱۴ - مدت زمان استفاد از کد هدیه و یا کد تخفیف ممکن است محدود باشد و فیلمنو تعهدی در قبال تخفیف ها و کد های هدیه ندارد.

۱۵ - درخواست فیلم و سریال برای تماشای آنلاین و یا دانلود و قرارگیری در فیلمنو فقط برای کاربرانی می باشد که اشتراک تهیه کرده اند، همچنین قرارگیری و یا عدم قرارگیری محتوای درخواستی به صلاح دید فیلمنو می باشد و فیلمنو هیچگونه تعهدی برای قرار دادن محتوای درخواستی ندارد.

مفاد مذکور در این صفحه ممکن است در آینده بر حسب لزوم و نیاز، تغییر پیدا کند. فیلمنو سرویس خود را تحت شرایط این توافقنامه در اختیار شما قرار خواهد داد و شما به عنوان کاربر این سرویس ملزم به رعایت مفاد مذکور در این توافقنامه که ممکن است در آینده تغییر یابد، هستید.