قسمت ششم از سری مجموعه فیلم های هری پاتر و دنیای جادویی جی کی رولینگ که هری پاتر و شاهزاده دورگه نام دارد...

قسمت ششم از سری مجموعه فیلم های هری پاتر و دنیای جادویی جی کی رولینگ که هری پاتر و شاهزاده دورگه نام دارد، که البته می توان گفت که مایه ننگ این مجموعه است. بی علت نبود که هری پاتر و شاهزاده دورگه را اصلا از سال ها قبل که دیده بودم به یاد نمی آوردم. وقتی به تازگی فیلم را برای نوشتن نقد بازبینی کردم، متوجه شدم که با چه فیلم سراسر مشکل دار و پیش پا افتاده سر و کار داریم.

هری پاتر و شاهزاده دورگه فقط یک فیلم ضعیف نیست، بلکه ضعیف ترین فیلم این مجموعه نیز می باشد. چنین فیلمی شاید در مجموعه فیلم های دیگری که با دنباله های نا امید کننده بیگانه نیستند، چندان در ذوق مخاطب نزد، اما ما در اینجا در مورد هری پاتری صحبت می کنیم که به خاطر انقلابی که در دنیا های سینما های هالیوودی ایجاد کرد معروف بوده است.

در مورد مجموعه ای که تقریبا فیلم به فیلم پیشرفت کرده است و حتی وقتی مثل هری پاتر و جام آتش عقب‌ گرد داشته، باز هم تا حد زیادی سرگرم کننده بوده است و تکلیفش نیز با خود روشن بوده. ما در مورد مجموعه ای صحبت می کنیم که با هری پاتر و محفل ققنوس نشان داد که گاهی اوقات تمرکز روی درام و رابطه شخصیت ها چه تاثیری بر روی هیجان‌ زده کردن هر چه بیشتر مخاطبان برای فیلم های آینده و هرچه بهتر قرار دادن مخاطب در ذهن کاراکتر می گذارد... ادامه این نقد و بررسی در وب سایت زومجی

pic
Daniel Radcliffe
pic
Michael Gambon
pic
Dave Legeno
pic
Elarica Johnson
دسترسی به موسیقی متن فقط برای اعضای اشتراکی امکان پذیر می باشد. خرید اشتراک

پیشنهادات مخصوص شما

دیدگاه های کاربران

لطفا برای ثبت دیدگاه ثبت نام کنید یا وارد حساب کاربری خود شوید.