توضیحات تکمیلی فیلم Mank 2020 ( منک ساخته دیوید فینچر )

فیلم منک از جدیدترین فیلم ها در ژانر درام و زندگینامه می باشد که از شبکه نتفلیکس پخش شد و کارگردانی آن را هنرمند بزرگ، دیوید فینچر بر عهده داشته است. از جمله فیلم های معروف دیوید فینچر می توان به فیلم هفت (Seven)، باشگاه مشت زنی (Fight Club)، دختر گمشده (Gone Girl)، دختری با خالکوبی اژدها (The Girl With The Dragon Tattoo) و فیلم ها و سریال های دیگر اشاره کرد. همچنین در فیلم منک که جدیدترین ساخته این کاگردان است، بازیگرانی بزرگ و با استعداد هم چون گری اولدمن در نقش هرمن جی. منکویتس، آماندا سایفرد در نقش ماریون دیویس، چارلز دنس در نقش ویلیام رندالف هرست به ایفای نقش پرداخته و حضور داشته اند تا اثری بی نقص را خلق کنند.

تاکنون این اثر توانسته است امتیاز هفتاد و نه را از بین بیست و هفت منتقد برتر فیلم و سریال که در متاکریتیک قرار گرفته است، به دست آورده. نکته جالب توجه این جاست که نگارش فیلمنامه منک به دست پدر دیوید فینچر یعنی جک فینچر انجام شده و جالب تر آن که جک این فیلمنامه را در دهه ۱۹۹۰ به سرانجام رسانده بود و فینچر قصد داشت که آن را پس از فیلم بازی (The Game) در سال های ۱۹۹۷ بسازد.

نقد و بررسی فیلم Mank 2020 ( منک ۲۰۲۰ )

تاکنون نقد ها و بررسی هایی از فیلم Mank 2020 منتشر شده است و منتقدین بزرگی به نقد این اثر پرداخته اند که در اینجا به برخی از آن ها اشاره می کنیم تا شما هم از خواندن این نقد ها درباره فیلم Mank 2020 لذت ببرید. منتقد بزرگ، یعنی ایان فریر از امپایر گفته است که فیلم منک، با سبکی سیاه و سفید و چشمگیر ساخته و پرداخته شده است و دنیای هالیوود را که با صحنه های خاکستری زیادی پر شده، به تصویر کشیده است. فیلم حول محور بازیگر فوق العاده و با استعداد گری اولدمن پرداخته شده و انتخاب هوشمندانه، با پیچیدگی زیاد، سخت و در عین حال دلهره آور می باشد. این فیلم جزو بهترین آثار دیوید فینچر قرار دارد. منتقد اولیور جونز از آبزرور گفته است همه چیز در مورد این فیلم فینچر ما را ترغیب می کند که آن را تماشا کنیم و از سر جای خود بلند شویم و از احیای فیلمنامه پدر مرحوم او تا بازسازی دقیق یک برهه زمانی در هالیوود. این دقیقا انفجاری خلاقانه است که احتمالا تا چند سال آینده رخ نخواهد داد. همچنین استفانی زاکراک از تایم گفته است که منک با تمام هوش و نبوغ که دارد بیشتر به یک اثر لذت بخش تبدیل شده است که دوست دارد تا جسارت زیادی نیز به خرج دهد، فیلمی که با دقت بالا ساخته و پرداخته شده است و بازیگران و عوامل آن دقیقا می دانند چه کاری انجام می دهند... شما می توانید فیلم منک ۲۰۲۰ را از فیلمنو دانلود و یا تماشا کنید و لذت ببرید!

pic
Lily Collins
pic
Tuppence Middleton
pic
Gary Oldman
pic
Amanda Seyfried
دسترسی به موسیقی متن فقط برای اعضای اشتراکی امکان پذیر می باشد. خرید اشتراک

پیشنهادات مخصوص شما

دیدگاه های کاربران

لطفا برای ثبت دیدگاه ثبت نام کنید یا وارد حساب کاربری خود شوید.